OPČK - Třísov 9. 9. 2017

Čtvrté dvoukolo Okresního poháru mladých hasičů se v sobotu 9. září uskutečnilo v Třísově na hřišti pod koupalištěm.

V kategorii starších žáků se k nám sjelo 16 družstev včetně jednoho zástupce okresu Prachatice (SDH Jáma). Roli favorita potvrdilo družstvo domácích kteří po nepovedeném prvním pokus předvedli ve druhém kole velmi pěkný útok a časomíru zastavili na čase 13,07 s. Druhé místo obsadila Jáma (13,80 s) a třetí skončil sousední Holubov v čase 14,86 s.

Mezi 17-ti družstvy mladších žáků se letos poprvé představil také domácí SDH. Na dětech byla znát mírná nervozita, která se promítla do obou pokusů a výsledný čas 18,36 s stačil na sedmé místo. Prvenství vybojovalo Přídolí (15,33 s), druhé místo za čas 16,10 s bral Benešov nad Černou a třetí místo obsadil Brloh (16,13 s).

Také v Třísově se představili dvě družstva přípravky, které si rozdělili pořadí 1. Přídolí, 2. Soběnov.

Poděkování patří OÚ Holubov, který věnoval poháry a medaile, dále firmám AUTODOPRAVA MIROSLAV FUČÍK a AUTOSERVIS JAN KOPRNA za příspěvek na zakoupení cen a také všem kteří se na uspořádání soutěže podíleli.

František Tvaroh, 12. 09. 2017 | Prečtení: 197 | Rubrika: Výsledky - děti

Loučovice 2003 - 7