Finále JČHL Chlum 22.9.2018

Poslední soutěž seriálu JČHL se každý rok nese ve znamení velmi rychlých a pohledných útoků. Spousta družstev na rychlé chlumské dráze přepisuje své vlastní rekordy. Povzbuzeni minulým víkendem jsme byli motivovaní náš rekord ještě trochu posunout.

Díky tomu, že některé týmy taktizovaly a chtěli předvést svůj výkon až po tom co předvedou soupeři, opět se uvolnilo, jinak pevně obsazené, druhé startovní místo.

Ještě před samotným startem nás malinko potrápil stroj, pracovně přezdívaný "Motivátor", který nechtěl chytit. Nakonec motor naskočil a mohlo se jít na věc. Základna se vyvedla bez problémů, dopředu taky všichni utíkají jako o život. Vedení je natažené, pravý terč padá v čase 18.30 s, ale nalevo chybí na konci vedení proudnice. Proudař ji nakonec připojuje po tom co strojník ubral plyn, čestně dokončujeme v čase 28.44 s.

Dnes to zkrátka nevyšlo, ještě je šance zabodovat večer ve Frymburku.

Jan Fučík, 26. 09. 2018 | Prečtení: 17 | Rubrika: Výsledky - muži

Pozvánka na soutěž

SDH Třísov zve na soutěž mladých hasičů v požárním útoku, v sobotu 22.9.2018 od 9 00 hodin (start prvního družstva). Na hřišti pod koupalištěm, soutěž proběhne na 2 pokusy a na 2 samostatných základnách.

(15.09.2018)
Rozsvěcení vánočního stromu - 7