Hasiči Třísov


Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
Adresa:
SDH Třísov
382 03
Křemže

Webmaster
Petr Klimeš
František Tvaroh

Fan page FB

CESTA POHÁDKOVÝM LESEM - 29. 5. 2011

Rok se sešel s rokem a děti opět slavili svůj svátek. Poslední květnovou neděli jsme pro ně připravili CESTU POHÁDKOVÝM LESEM.


Začátek u dvou kouzelných babiček byl tentokráte u hospody, kde si děti čekající na start mohli hrát na dětském hřišti. Na prvním stanovišti u indiánů si mohli vyzkoušet střelbu z kuše a míčky se trefovali do terče. Následně si u včeliček vyzkoušeli opylování květin. Při třetím zastavení si děti u dvou šikulů (Pat a Mat) zkusili nejen zatloukat hřebíky, ale i jiné manuální zručnosti. Dále cesta pokračovala ke kouzelné zahrádce strýčka Pompa, kde si děti mohli po namalování obrázku a určení různých druhů ovoce a zeleniny, něco ze zahrádky sklidit. Na konci první poloviny cesty v temném zákoutí lesa už netrpělivě čekaly čarodějnice, aby si děti vyzkoušely z matematiky (doplňování chybějících čísel), zde si také mohli vyzkoušet přesnou ruku při házení kroužků na cíl a srážení kuželek.

Pokračování zavedlo děti do pravěku, kde si mohli ulovit mamuta nebo nachytat ryby. Na sedmém stanovišti u hasičů čekalo prolézání tunelem, spojování hadic a opět zkouška přesné ruky při házení tenisáků na cíl. Klauni přivítali děti na veselém paloučku posetém balonky, na které si mohli malovat. A aby nebylo málo míření i zde čekalo házení na cíl. O všechny dosud získané odměny děti při návštěvě u loupežníků nepřišli, ale naopak po střelbě ze vzduchovky na špalíky obdrželi ještě nějakou sladkost. Na posledním stanovišti pomohli pirátům bojovat o poklad, ze kterého si mohli také něco odnést. Po náročné cestě čekalo v cíli za hospodou opékání špekáčků na ohni.

Zdá se, že se takováto oslava jejich svátku dětem líbila a za rok se opět budeme těšit na shledanou.

Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.


František Tvaroh, 02. 06. 2011 | Prečtení: 1421 | Rubrika: Mládež
Aktuálně
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Foto dne
JČHL - Třísov 2009 - 22
O PUTOVNÍ POHÁR SDH TŘÍSOV - 20. 6. 2009
zobrazení: 632
známka: 0
AKTUALITY   |  HISTORIE   |  FOTKY   |  VIDEA   |  KONTAKTY

www.hasicitrisov.cz Copyright © 2011-2015 B2X Solutions. Všechna práva vyhrazena.